16 JAROCIŃSKI BATALION REMONTU LOTNISK
AKTUALNOŚCI
Mecz noworoczny.
04.01.2018
Po raz drugi w historii w Jarocinie rozegrany został mecz noworoczny. W Nowy Rok na boisku zaprezentowali się Trenerzy Akademii Piłkarskiej Reissa oraz Reprezentacja Jarocińskiej Jednostki Wojskowej. Po zaciętej rywalizacji, padł remis 2:2.

Pierwsza połowa mogła zawieść. Mimo kilku sytuacji pod bramkami obu drużyn, gole nie padły. Worek z trafieniami rozwiązał się w drugiej odsłonie. Dwukrotnie prowadzenie obejmowali Wojskowi, ale za każdym razem Trenerzy doprowadzali do wyrównania. Bliżsi przechylenia szali zwycięstwa na swoją korzyść byli zawodnicy, którzy na co dzień szkolą jarocińską młodzież w Akademii. Jednak bramkarz rywali kilkukrotnie ratował swój zespół przed utratą trzeciego gola.
Przed rokiem Trenerzy ograli drużynę Komendy Powiatowej Policji w Jarocinie 2:1. Tym razem musieli zadowolić się remisem.

W drużynie Żołnierzy kilka minut rozegrał 8 letni syn Jacka Pacyńskiego i strzelił nawet gola na 1-0. na 2-1 dla Żołnierzy strzelił Jacek Pacyński.