BIP
16 JAROCIŃSKI BATALION REMONTU LOTNISK
AKTUALNOŚCI
Mistrzowie kierownicy!!!
07.04.2017
4-5 kwietnia przeprowadzono Finał Konkursu o miano Najlepszego Kierowcy 2 SLT. I tym razem żołnierze 16. brl okazali się najlepsi.

W uroczystej oprawie na placu apelowym 32. Bazy Lotnictwa Taktycznego
w Łasku zakończono zmagania w ramach Finałowego Konkursu o miano Najlepszego Kierowcy na szczeblu 2. Skrzydła Lotnictwa Taktycznego. Celem Konkursu było wyłonienie najlepszych kierowców, którzy w niedalekiej przyszłości będą reprezentowali 2.SLT na szczeblu Sił Powietrznych. Równie istotnym elementem zawodów było propagowanie zasad bezpiecznej jazdy oraz kulturalnego zachowania się w ruchu drogowym, na co wielokrotnie uwagę zwracali sędziowie.
W konkursie uczestniczyli żołnierze reprezentujący jednostki wojskowe, które wyłonione zostały drogą eliminacji zgodnie z regulaminem konkursu.
Rywalizując w konkurencjach teoretycznych i praktycznych najlepszymi okazali się:

I miejsce - mł. chor. Piotr BERGANDY
16. batalion remontu lotnisk
II miejsce - sierż. Arkadiusz NABZDYK –
16. batalion remontu lotnisk

Bardzo dobrymi kierowcami okazało się być również dwoje innych kierowców 16. brl. Czwartą pozycję zajął st. szer. Dariusz KRAJEWSKI, natomiast szer. Daria GRZEŚKIEWICZ zdobyła 9 miejsce.
Już wkrótce odbędą się Mistrzostwa o tytuł Najlepszego Kierowcy na szczeblu Sił Powietrznych. 2 SLT będą reprezentować laureaci pierwszych czterech miejsc.

galeria>>
Paulina Pilarczyk


Ministerstwo Obrony Narodowej
Katalog stron wojskowych