BIP
16 JAROCIŃSKI BATALION REMONTU LOTNISK
PSYCHOLOGICZNY PUNKT KONSULTACYJNY


  

Godziny pracy: poniedziałek-piątek godz. 07:00 - 15:00,

Psycholog: Pani mgr Klaudia CIEMNIEWSKA, diagnoza, wsparcie, konsultacje, poradnictwo psychologiczne.

 

 

Psychologiczny Punkt Konsultacyjny, który zapewnia kompleksowy system pomocy i wsparcia  żołnierzom, rodzinom żołnierzy i pracownikom wojska wykonującym działania zarówno poza granicami kraju, jak również dla żołnierzy powracających z misji. Pomoc psychologiczna jest również udzielana żołnierzom, ich rodzinom oraz pracownikom wojska pełniącym służbę, pracującym w naszej Jednostce Wojskowej.

 

 

 

Psychologiczny Punkt Konsultacyjny działa od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:00 do 15:00 i możliwa jest wówczas pomoc psychologa w zakresie wsparcia, diagnozy, konsultacji psychologicznej i  poradnictwa psychologicznego.

 

 

 

 

Kontakt z psychologiem- konsultantem dowódcy ds. psychoprofilaktyki jest możliwy w w/w godzinach pracy po uprzednim uzgodnieniu telefonicznym: nr tel. 261-581308 w Punkcie Konsultacyjnym Psychologa. W razie zaistnienia potrzeby konsultacji psychologicznej w innych godzinach niż w/w istnieje taka możliwość, po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym.


Informacje o publikacji dokumentu


 Data utworzenia: 13.11.2018 r.             Data publikacji: 13.11.2018 r.             Data ostatniej modyfikacji: 13.11.2018 r.

Autor: Paulina Pilarczyk          Osoba publikująca: Paulina Pilarczyk          Osoba modyfikująca: Paulina Pilarczyk

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ministerstwo Obrony Narodowej
Katalog stron wojskowych